KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14688399
nr 1468 8399
Blandteknik, Hans Osswald (f. 1919), Sverige. Komposition, 42x35, yttermått inklusive ram: 60x52 cm. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:04:33
200 kr
250 kr